Освітні сайти
Корисні сайти

Спорт

Наші чемпіони!

З 19 по 26 вересня 2011 року в столиці Австрії, місті Відні, відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу за версією Всесвітньої Федерації Кікбоксингу (WKF). В чемпіонаті приймала участь збірна команда України. В складі команди, яка налічувала 38 чоловік, були представлені різні вікові групи - дорослі та юніори. В складі вікової групи U-13 (юніори до 13 років) у змаганнях прийняли участь два учні нашої школи - п'ятикласник Владислав Волошко і шестикласник Денис Боднар.

Програма чемпіонату передбачала суперництво у 3-х видах єдиноборств - light contact (легкий контакт), semi-contact (напівконтакт) та сольна композиція. Успішно виступивши, наша збірна завоювала 11 бронзових, 13 срібних та 14 золотих медалей. Були серед неодноразових призерів і наші хлопці. Денис Боднар завоював 3 бронзових медалі в кожному з видів змагань, його друг Влад Волошко був двічи нагороджений срібною медаллю. Так тріумфально завершився візит нашої кікбоксерської дружини до одного з найкрасивіших міст Європи, старовинного Відня. Ми, адміністрація, учителі, учні і батьки Балівської школи вітаємо хлопців з цією тріумфальною перемогою.

Хлопці, ми пишаємося вами! Несіть і надалі високо прапор України, Дніпропетровщини і рідної Балівської школи!
Шановні батьки Влада та Дениса, Ви всі самі, здавалося, не так давно закінчили Балівську школу, а вже подарували їй таких славних хлопців. Спасибі Вам за виховання Ваших синів!

Радують своїми успіхами боксери

З 11 по 15 жовтня 2011 року відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юнаків 1996-97 р.н. Серед учасників турніру були й два вихованці нашої школи - восьмикласник Владислав Боднар і дев'ятикласник Олександр Баглай. Хлопці представляли Дніпропетровську спортивну школу олімпійського резерву. Участь хлопців у змаганнях можна назвати більш ніж вдалою: О. Баглай посів 2-е місце у ваговій категорії 63 кг і був нагороджений срібною медаллю, а В. Боднар завоював бронзову медаль за 3-є місце у ваговій категорії 46 кг.

Незадовго до цих змагань хлопці прийняли участь у міжнародному турнірі "Азовець-2011", де Олександр посів почесне 3-є місце, а Владислав - 2-е.
Вітаємо хлопців з цим великим успіхом і бажаємо їм всього найкращого, а їх батькам і тренерам П.О. Чернобаю і Ю.І. Бондаренку - велике спасибі за виховання і спортивну підготовку дітей!